Yenilikçi Çözümler.

Biz Kimiz?

Arat-Er, geçmişten gelen uygulama birikimleri ile siz değerli müşterilerimize daha faydalı olabilmek adına pratik çözüm önerileri sunmaktadır. Ülkemizde 2012 yılından bu yana hızlı bir ekonomik ve sosyal gelişim göstermekte, imalat sektöründe kalite artmakta ve bu gelişmeye paralel olarak güçlü, kaliteli, güvenilir, ekonomik, çevreyi en az olumsuzlukla etkileyecek şekilde kurumsallaşmasını tamamlamış firmalara ihtiyaç duyulmaktadır.

Firmamız; farklı imalat alanlarında, konusunda uzman teknik personel ve işin gereğine uygun modern araç gereç ile makina ve ekipmana sahiptir. Arat-Er ürettiği çelik yapıları ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak ve yüksek mühendislik metot ve teknolojilerini uygulayarak gerçekleştirmektedir.

Güçlü Altyapı.

Teknolojiyi yakından takip eden firmamız, üretim hatlarında ve montajda son teknoloji ürünleri kullanmayı ilke haline getirmiş, geniş makina parkuru ile sizler için hizmet vermektedir.

Uluslararası kalite standartları.

Tek bir kaynaktan geniş hizmet yelpazesi ve deneyimli kadrosu ile 25 yılı aşkın yıldır sektörde hizmet veren ekibiyle gelecek için üretiyoruz.
01.

Misyonumuz

Müşterilerimizi anlamak, güvenlerini kazanmak, bağlılıklarını sürekli kılmak ve kesintisiz bir kalite seviyesine ulaşmak öncelikli görevimizdir.
02.

Vizyonumuz

Tüm çalışanların birbirini anlamaları, güven duymaları, önyargıdan uzak iletişime dayanan organize ve koordine olmuş bir takım oluşturmak amacımızdır.
03.

Kalite politikamız

Arat-Er Mühendislik, Kalite, maliyet, fiyat, teslim süresi ve çalışanlarının huzuru açısından sektörde ve Türk ekonomisinde örnek bir model olacaktır.